Nie ma bardziej efektywnej metody na usuwanie zbędnego owłosienia niż depilacja laserowa. Nawet najlepsze urządzenia, depilatory czy woski nie są w stanie usunąć tak dokładnie wszystkich włosków. Jeszcze dokładając do tego fakt, że depilacja laserowa jest procesem permanentnym każda inna metoda nie ma po prostu ,,podejścia” do depilacji laserem.

 

Depilacja laserowa krok po kroku

 

Wiele osób, które zastanawiają się nad depilacją laserową zastanawia się jak odbywa się cały zabieg – krok po kroku. Tak więc wszystko rozpoczyna się od wybrania danej placówki, która świadczy usługi depilacji laserowej. Następnie wszystko rozpoczyna się rozmową kwalifikacyjną, w której personel ocenia czy dana klientka nie posiada żadnych przeciwwskazań do przeprowadzania zabiegu depilacji laserowej. Jest to bardzo ważne z perspektywy jej bezpieczeństwa, gdyż mogłaby się narazić na bolesne powikłania. Najbardziej niebezpieczne są choroby skóry dlatego posiadając łuszczycę czy atopowe zapalenie skóry niestety można zapomnieć o depilacji laserowej.

 

Zobacz: https://depilacja.pl/salony/depilacja-laserowa-lublin/

 

Kolejnym krokiem jest ustalenie pierwszej wizyty i oczywiście partii ciała, która podlega depilacji laserowej. Mogą to być pachy, uda, łydki, okolice bikini, plecy czy klatka piersiowa – nie ma reguły. Niektóre panie depilują nawet okolice twarzy gdy mają w tym miejscu problemy z odrastającymi włosami! Zabieg zaczyna się od nałożenia żelu chłodzącego na daną partię na ciele, a następnie naświetlaniu danej powierzchni laserem. Skoncentrowany laser rozgrzewa skórę i pośrednio uszkadza cebulki włosowe sprawiając, że włosy już nigdy nie odrosną. Po kilkunastu minutach naświetlania klient schodzi z tak zwanej kozetki i umawia się na kolejną wizytę. Z reguły kolejna wizyta jest średnio za około 4 tygodnie.

 

Depilacja laserowa Lublin

 

Jak widać zabiegiem, który wcale nie jest taki straszny jest depilacja laserowa. Lublin to miasto, w którym znajduje się wiele salonów depilacyjnych – w tym bardzo ceniona i poważana sieć depilacja.pl, z których usług poleca korzystać szerokie grono klientów.