Gdy posiadamy już własne mieszkanie, pragniemy, by odzwierciedlało ono nas samych. Chcemy sprawić, żeby było jedyne w swoim rodzaju. W tym celu urządzamy, meblujemy i dekorujemy je w naszym stylu. Ciekawym sposobem na nadanie mu osobistego charakteru są zdjęcia na szkle na zamówienie. To nowatorska metoda pozwalająca na umieszczenie na szkle dowolnego zdjęcia. Zastosowanie najnowszych technologi gwarantuje bogatą kolorystykę, wzornictwo i fotograficzną jakość. Dzięki umieszczeniu na produkcie własnej grafiki nabiera on unikatowej wartości. Sami możemy zadecydować, co chcemy zamknąć w szklanej powłoce: nasze osobiste fotografie, krajobrazy naszych ulubionych miejsc, czy po prostu grafiki, które nam się podobają.

 

Zdjęcie na szkle – solidna i trwała ozdoba 

Zdjęcie zawsze może się uszkodzić, zazwyczaj materiał, na którym się znajduje, jest nietrwały i podatny na uszkodzenia. Zamknięte w szklanej powłoce staje się solidne, odporne na zadrapania, wysoką temperaturę i wodoodporne. Każdy pasjonat fotografii marzy, aby jego udane dzieło przetrwało jak najdłużej. Wydruk na szkle to elegancka dekoracja, która wpasuje się w każdy styl. Niezależnie jak mamy zamiar użyć takiego wydruku, możemy precyzyjnie określić jego wymiary. Jeżeli nie interesuje nas umieszczanie własnych zdjęć, z pomocą przychodzi ogromna baza danych z grafikami o rozlicznej tematyce.

Panele ze szkła – ozdoba dla twojej kuchni

Dzięki swojej trwałości i solidności wydruki na szkle mogą się sprawdzać jako panele szklane. Bez problemu można takimi panelami zastąpić tradycyjne ceramiczne płytki. Idealnie nadają się jako powierzchnia ścienna do kuchni lub łazienki – https://axitech.pl/panele-szklane. Największą zaletą takiego rozwiązania jest całkowita dowolność w wyborze motywu, jaki pokrywa taką powierzchnię. Być może szkło nie kojarzy się nam z najmocniejszym materiałem, ale procesy hartowania sprawiają, że nie ustępuje on trwałością innym produktom. Jest bardzo odporny na zarysowania, żaroodporny i nie wpływa na niego wilgotność, co jest bardzo pożądaną cechą dla powierzchni w kuchni. Już dziś możesz sprawić, by twoje mieszkanie było oryginalne i wyjątkowe.