Oświetlenie zewnętrzne daje nam możliwość aranżacji całej naszej przestrzeni. Doskonale oświetlony ogród przyciąga wzrok i tworzy unikalny klimat nocą. To również gwarancja bezpieczeństwa, komfortu i wygody. Lampy ogrodowe oświetlają drogę do domu lub podjazdu, podkreślają charakter ogrodowej dekoracji, a także roślinnych elementów. Bogata oferta sklepu ePlafoniera.pl, to wiele designerskich produktów z wyjątkowym stylem, które skradną Twoje serce i dostosują się do charakterystyki Twojego ogrodu. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu z oświetleniem zewnętrznym.

Lampy ogrodowe ścienne – kinkiet do oświetlenia tarasu, schodów, balkonów i altan

Lampy ogrodowe ścienne w postaci kinkietów są prostym i nie rzucającym się w oczy rozwiązaniem. Występują w różnej formie i kształtach. W nocy podświetlą ściany i wejście do domu lub garażu. Nowoczesna lampa ogrodowa stworzy doskonały klimat, będąc zarazem rozwiązaniem designerskim. W ofercie sklepu ePlafoniera znajdują się lampy sterowane smartfonem za pomocą aplikacji. Dzięki temu mamy możliwość ustawienia koloru światła, jego ilości oraz temperaturę barwową według własnych preferencji. Lampy ogrodowe wyglądają efektownie w nocy oraz w dzień, a dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii są energooszczędnym źródłem światła. 

Oświetlenie LED do oczka wodnego – wyjątkowe miejsce w Twoim ogrodzie

Oczko wodne pełni rolę dekoracyjną w ogrodzie. Zazwyczaj jest umiejscowione w centralnym jego punkcie, a woda w połączeniu ze światłem daje niepowtarzalny efekt wizualny. Reflektory kierunkowe są najczęściej wybieranym oświetleniem do oczka wodnego. Technologia LED zapewnia nam wiele możliwości, m.in. oferując dowolną barwę światła. Lampy zamontowane na dnie oczka wodnego doskonale prezentują się w nocy. 

Sklep z lampami ePlafoniera to najwyższej jakości oświetlenie, które pomoże Ci stworzyć niesamowitą aranżację. Wejdź na https://eplafoniera.pl/collections/oswietlenie-oczka-wodnego i zobacz wszystkie modele reflektorów do oczka wodnego.